Karşıyaka Matbaa & Dijital Baskı

İzmir acil kartvizit


İzmir acil kartvizit modelleri


İzmir'de yaptırabileceğiniz acil kartvizit modelleri nelerdir? şu şekilde belirtmem gerekir ki acil kartvizit dijital baskı makinalarında yapılan prototip bir baskı çeşididir. Ancak günümüz şartlarında işlerimiz hep acil olduğundan bir an önce çıkmasın isteriz zaman sizin için önemliyse hemen kartvizit almak istiyorsanız İzmir'de acil kartvizit modelleri olarak görsel hazırladığımız şablon larımızı bakabilirsiniz.
İzmirli acil kartvizit modelleri aşağıda sıraladığım gibidir acil kartvizit modelleri Kağıt cinsi teli şu şekildedir.

Tek yön 80x50mm veya 80x50mm çift yön 300gr

Aynı gün teslim hatta 1 saat gibi süre zarfında da hazırlandığı olmaktadır.
Bu tamamen aynı gün iş yerinde olan iş programına göre değişmektedir acil kartvizit olarak izmir'de 1 saatte kartvizit verilmektedir. acil kartvizit modelleri Izmirde nerelerde yapılır

Acil kartvizitler kalitelimidir ? düzgün malzeme kullanıldığı takdirde kalitelidir.acil kartvizitler iki çeşitli yapılabilir irinci çeşidi Amerikan Bristol İnci çeşidi fantezi tuval Amerikan Bristol kağıdı sert yapısıyla acil kartvizit için uzun bir kağıttır yüzeyi mat de yarım at yıl parlak şeklindedir.

Fantazi tuval kağıdı ise ön yüzeyi dokulu beyaz tırtıklı malzeme şeklindedir.Fantazi tuval kağıdı tırtıklı yapıda olduğu için dijital baskı yani acil kartvizitlerde dijital baskı olduğu için kağıdı tam doyurmamaktadir. Ancak fantazi tuval kağıdınin diğer yüzünün dokusu daha az miktarda dokulu olduğundan dolayı baskı kaliteside daha iyi çıkacaktır.

Acil kraft kartvizit
Kraft kağıdı geri dönüşümlü kağıt olarakta piyasada geçmektedir bir diğer adı ise şaman kağıdı diye halk arasında geçmektedir. Kullanımı oldukça yaygim olan kraft kağıdı dokusu sebebi ile doğal bir görünüm sağlamaktadir.kraft aynı zamanda işlemediği yani az işlendiği için dogayada büyük bir faydası bulunmaktadır.kraft kartvizit yapılırken kartvizitin çalışma grafiğinde önem taşımaktadır. Acil kartvizit yani Kraft kartvizit tasarlanırken Renkler çok önemlidir traktör üzerinde koyu renkli bir renk seçimi yapılırsa veya çok açık renkli bir renk seçimi yapılırsa da Craft kağıtta kartsiz shawkof durmayacaktır Craft Kağıt için genellikle siyah daha oluşturacaktır ancak logo olarak da yeşil renkte Cross gene de uyum sağlayacaktır genellikle kraft kağıdı siyah çalışma ile ön plana çıkar.

 

Çiğli, Karşıyaka, Bornova, Bayraklı, Atakent, Mavişehir, Bahçelievler, Nergis, Manisa, Muğla, Bodrum, Alanya,  Dikili, Şakran, Aliağa, harmandalı, menemen, aksoy, gümüşpala, yamanlar, güzeltepe, evka2, evka5, ulukent, yakakent, egekent, matbaa, Reklam, tabela, kartvizit modelleri, izmir, izmirkart, acil 

 

İzmir acil kartvizit Modelleri