Karşıyaka Matbaa & Dijital Baskı

Bayrak


Bayrak baskı çeşitleri, yelken bayrak

Bayrak baskı çeşitleri nelerdir. ? Bayrak baskı nedir.? Bayrak baskı kumaşı nasıl olmalıdır.? Bayrak baskı iki yaygın olarak saten kumaş, raşel kuma olarak kullanılmaktadır. ancak bunun yanı sıra branda baskı şeklindede üretilmektedir. bayrak baskı tasarımı yapılırken özellikler izmir,karşıyak,çiğli bölgesinde kullandığımız bayrak baskı imalatlarını yelken bayraklarda raşel kuşamaşa yapmaktayız. çift yönlü baskının gözükmesi transparan özelliği sayesinde iki yüzdende baskının gözükmesini sağlamaktadır.raşel baskı kumaşı dayanıklı yapısı sayensinde 2-3 yıl baskıyı canlı şekilde göstermektedir. ancak günüş ışınlarınında yüzeye nasıl şekilde geldiği açısı önemlidir. bu süre günüş ışınlarınada bağlı olarak belirtilmesi doğrudur.

Yelken bayrak raşel kumaş ve yelken bayrak kullanımı boyları standart olarak 300x75 cm ve 250x75 cm şeklinde baskı yapılmaktadır. bayrakların gözükmesini sağlayan direkler ise özel olarak esnek yapıda hazırlnmış demir ve plastik şekilde üretilmiştür üst yüseyi esnek plastık alt yüzeyi ve orta kısımlar demir boyalı demir şekilinde üretilmiştir. yelken bayrak dubası 20kg veya 50kg olarak hazırlanmıştır. içerisine su doldurulan ve kum konulan bu dubalar özel plastikten hazırlanmıştır. 

izmir,karşıyaka,çiğli bölgelerinde iş yerleri önünde reklma tanıtım amaçlı kullanılan yelken bayrak beach flag flama bayraklar inşaat firmalarının daire tanıtımı açılış,organizasyon gibi yerlerdede oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Saten baskı kumaşı ise bayraklarda yelken bayraklardan ziyade flamalarda kullanımı daha yaygındır ayrıca saten kumal raşel kumaş baskıya göre daha maliyetli kumaş baskısdır. saten kumaşlar solvent veya sublümasyon baskı tekniği ile basılmaktadır. görüntüsü daha canlı olan saten baskı kumaşları sık dokusu sayesınde baskının daha canlı gözükmesini sağlamaktadır. Yelken bayrak izmir , karşıyaka yelken bayrak baskı ve baskı yapan bayrakçılar saten kumaşı daha farklı sektörlerde tasarısal ve konseptik üzerine kombin edilerek perde olarakta kullanmaktadır. Yelken bayrak flama baskı beach flag baskı baskı tekniği ve fire hesaba katılarak yelken bayrak fiyatları belirlenir.izmir karşıyaka yelken bayrak baskı yapan firmalar arasında özmecan matbaacılık oalrak çiğli ve karşıyakada bir çok yerde uygulamasını  yaptığımı ürünlere bakablirsiniz.

 

 

 

Çiğli tabela, karşıyaka dijital baskı, çiğli matbaa, çiğli kartvizit, çiğli, izmir, bostanlı tabela, bayraklı, çiğlidavetiye 

Bayrak Modelleri